Galerie

 

  • pokoj č. 1 a 2 - APARTMÁN RODINNÉHO TYPU - 2 LOŽNICE ( 1x dvoulůžko, 2x oddělené postele ), ke každé ložnici náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou a následně společný velký obývací pokoj s možností přistýlky a kompletně vybavená kuchyně - včetně lednice, mikrovlnky, kávovaru, rychlovarné konvice a toustovače smile.  Televize s Playstation 3. Celková rozloha je 70 m2. Maximální počet osob 5.

        

        

  • pokoj č. 3 - POKOJ DVOULŮŽKOVÝ vybavený navíc o lednici, mikrovlnku, toustovač, rychlovarnou konvici a kávovar smile a samozřejmostí je koupelena se sprchovým koutem a toaletou. Celková rozloha je 29 m² pro ubytování 2 osob.

      

      

  • pokoj č. 7 - APARTMÁN - 1 LOŽNICE - manželská postel, obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní, včetně mikrovlnky, toustovače, rychlovarné konvice, lednice a kávovaru, sedací soupravy a TV s Playstation 3, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Celková rozloha  35 m² pro ubytování 2 osob. Přistýlka je možná.      

      

  • pokoj č. 5 - POKOJ DVOULŮŽKOVÝ vybavený navíc o mikrovlnku, toustovač, rychlovarnou konvici a lednici smile a samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Celková rozloha je 29 m² pro ubytování 2 osob.

      

      

  • pokoj č. 6 - APARTMÁN  - 1 LOŽNICE - manželská postel, obývací pokoj se sedací soupravou, jedním lůžkem, TV s Playstation 3 a dále kompletně vybavenou kuchyní, včetně mikrovlnky, toustovače, rychlovarné konvice a kávovaru, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Celková rozloha  39 m² pro ubytování až 3 osob.

            

         

  • Ubytování je možné v průběhu celého roku, s možností parkovaní před penzionem nebo v garáži.


smileVěříme, že Váš pobyt u nás bude jen potvrzením vyjíměčnosti našeho města. smile


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

Kontaktujte nás

Pension Jana

Za Tavírnou 258

Český Krumlov

E recepce@pensionjanack.cz

T +420 775 997 325

 

Rezervujte si

Rezervujte si pobyt v našem pensionu přes tento rezervační formulář 

Rezervovat termín

Najdete nás